Select Page

Naujienos

Palangos senosios gimnazijos mokytojos Asta Pantelejeva, Audronė Domarkienė, Rima Dargienė, Kristina Galdikė ir Dalia Rakauskienė spalio 6 dieną IC ir IB klasės gimnazistus pakvietė į integruotą orientacinę pažintinę pamoką ,,Palanga 1921 – nauja siena per daržus’’, kuri vyko netradicinėje erdvėje. Pamokos tikslas: autentiškoje aplinkoje pažinti miestą ir Lietuvos istoriją, pajusti to laikmečio dvasią, istorinius įvykius surinkti kaip gintaro karoliukus – tai leido mokiniams susidaryti bendrą istorinių įvykių vaizdą. Mokiniai orientuodamiesi pagal duotą maršrutą ir istorines nuotraukas mieste ieškojo nurodytų Palangos istoriją menančių objektų ir fotografavo, kaip jie atrodo šiandien, ieškojo istorinių įvykių atminimo vietų. Prekybos centre fotografavo ,,latviškumo’’ ženklus – rinko informaciją, kiek jame yra latviškų prekių. Sprendė ir matematines užduotis – palygino prekių kainas, o namuose darė skritulines ir stulpelines diagramas.  Aktyvi pažintinė veikla, kaip teigia mokytojai ir mokiniai, papildė žinias, patobulino įgūdžius ir leido pažvelgti į gimtąjį miestą kitu kampu.

Ilzė Galdikaitė, IC klasė