Select Page

Naujienos

Rugsėjo 2 dieną  IA klasės gimnazistai su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Galinauskiene dalyvavo pamokoje, kuri vyko netradicinėje erdvėje – Palangos skulptūrų parke. Mokiniai, gavę užduotis, pasiskirstė grupėmis, išsirinko labiausiai patikusią skulptūrą, diskutavo apie jos idėjas, nusifotografavo prie jos. Vėliau namuose domėjosi skulptūrų autoriais ir pamokos metu klasės draugams pristatė patikusių kūrinių interpretacijas. IA klasės mokiniai Tomas Jakubauskas ir Linas Daukša teigia, kad netradicinė pamoka praplėtė jų akiratį, paskatino giliau pažvelgti į palangiškiams gerai žinomo skulptūrų parko eksponatus, padėjo labiau pažinti klasės draugus, išgirsti skirtingus jų požiūrius ir ugdytis viešosios kalbos, kuri taip pat yra menas,  įgūdžius. Mokytoja  J.Galinauskienė džiaugiasi brandžiomis ir netikėtomis savo mokinių įžvalgomis ir galimybe jų paruoštus tekstus panaudoti ir gramatikos žinioms gilinti. Kartu su mokytoja apibendrinę savo darbus IA klasės gimnazistai nusprendė, kad panaši veikla netradicinėse erdvėse galėtų vykti bent porą kartų per pusmetį.

Ilzė Galdikaitė ir Mila Skuodaitė, IC klasė