Select Page

Naujienos

Šių metų balandžio 23 dieną vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas. Pirmąjį (miesto) etapą laimėjusi Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ (IIIC klasė, mokytoja Ilona Pociuvienė) ir regioninėse varžybose pelnė I vietą. Antrasis etapas vyko nuotoliniu būdu „Teams“ platformoje. Dalyviai gavo praktinę užduotį (dėžę – dėlionę), kurią išsprendus pasigirdo plojimai, signalizuojantys apie sėkmę. Gimnazistai turėjo rasti užuominas, vedančias juos link nusikaltimo išaiškinimo. Keliaudami nuo vienos užuominos prie kitos, jie sugebėjo rasti ,,nusikaltėlius‘‘, ,,nusikaltimo vietą‘‘ bei ,,pavogtus deimantus‘‘. Pagrindiniai kriterijai – tikslumas ir greitis. Komandos nariai Ovidijus Šeputis, Greta Valentinavičiūtė, Arijus Donskovas, Aistė Daugytė ir Danielius Sauseris antrus metus dalyvauja konkurse ,,Temidė“. Pernai jie taip pat buvo geriausi mieste ir regione. Mokiniai yra įsitikinę, kad geri rezultatai priklauso ne tik nuo sukauptų teisinių žinių, tačiau ir nuo puikaus komandinio darbo bei gebėjimo pasikliauti savo nuojauta. Pernai ekspromtu gimusio komandos pavadinimo šiemet  nuspręsta nekeisti tam, kad jis, kaip talismanas, juokaudami teigia gimnazistai, prisidėtų prie sėkmės. Komanda dalinasi gerais įspūdžiais, džiaugiasi galėdami atstovauti ne tik mokyklą, bet ir Palangos miestą ir tikisi nenuvilti ir respublikiniame etape.

Greta Valentinavičiūtė, IIIC klasė