Palangos senosios gimnazijos IIB klasės mokinė Mūza Svetickaitė, šiame žaidimo ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai’’ sezone tapusi dešimtokų ir vienuoliktokų finalo nugalėtoja,  kitokiai (komandinei) šio žaidimo versijai subūrė Palangos moksleivių komandą, kurią be pačios Mūzos sudarė dar viena gimnazistė Melita Sinušaitė (IIIB klasė) ir  Mėta Visminaitė (Vlado Jurgučio progimnazija, 6c klasė) bei Juozas Korsakas (Vlado Jurgučio progimnazija, 8a klasė). Nuo pat žaidimo, kuris vyko balandžio 14 dieną,  pradžios lyderiavę palangiškiai įveikė visus varžovus ir laimėjo pirmą vietą. Ne tik šiuo laimėjimu džiaugiasi komanda, bet ir prizais (dovanų čekiu knygoms), įgyta patirtimi, galimybe pamatyti televizijos virtuvę ir smagiai praleisti laiką. Komandos kapitonė Mūza Svetickaitė pasakoja, kad smagu buvo pasivaržyti ne individualiai, o su draugais, pačiai suburti komandą ir sudalyvauti tokiame kiek neįprasto formato žaidime. Vieningumas, draugiškumas, gebėjimas mėgautis žaidimu, anot Mūzos, palangiškių komandos sėkmės paslaptis.

Sveikiname palangiškių komandą!

LRT televizijos eteryje žaidimas turėtų pasirodyti birželio 6 dieną.