Palangos senosios gimnazijos mokiniai pakviesti į respublikinio jaunųjų filologų konkurso finalinį etapą, kuris vyks balandžio 12 – 14 dienomis nuotoliniu būdu. Iš viso į baigiamąjį konkurso etapą pakviesta 100 šalies mokinių. Tarp jų ir šeši mūsų gimnazijos mokiniai. Sėkmės gimnazistams!

Aistei Kubiliūtei (IV klasė, mokytoja Jūratė Galinauskienė); Literatūros mokslo ir kritikos sekcija

Mūzai Olimpijai Svetickaitei (II klasė, mokytoja Jūratė Galinauskienė); Poezijos sekcija

Godai Bradauskaitei (IV klasė, mokytoja Jūratė Galinauskienė); Publicistikos ir esė sekcija

Deiminai Baliūnaitei (IV klasė, mokytojos Liudmila Augucevičienė ir Jūratė Galinauskienė); Vertimų sekcija (rusų kalba)