Select Page

Naujienos

Vasario 11 dieną vyko rusų (užsienio) kalbos olimpiados II etapas. Kasmet olimpiada turi savo temą. Šių metų olimpiados tema „Jūsų Didenybe, Moteris“. Tai eilutės iš žymaus Rusijos bardo Bulato Okudžavos dainos teksto. Mokiniai turėjo atlikti sociokultūrinio testo užduotis, kuriose buvo nemažai klausimų ar užduočių, susijusių su įžymiomis Lietuvos ir Rusijos moterimis. Antroji olimpiados dalis – rašinys pagal vieną iš duotų temų. Olimpiados formatas visapusiškas – reikia ir sociokultūrinių, ir gramatikos žinių, ir kūrybinių gebėjimų. Mūsų gimnazijai  miesto olimpiadoje atstovavo 4 mokiniai: Paula Janušonytė (IIC), Igor Archišin (IIID), Vitalijus Šlimas (IIE) ir Daniil Miscenko (IID).

Sveikiname rusų kalbos mokytojos ekspertės Liudmilos Augucevičienės ugdytinę,  IIC klasės mokinę Paulą Janušonytę, kuri laimėjo I vietą ir atstovaus Palangos miestui respublikinėje   Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos  olimpiadoje.  Šalies etapas vyks kovo 23-24 dienomis nuotoliniu būdu.

Linkime sėkmės!

Rusų kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Redikienė