Select Page

Naujienos

2021 metų sausio 13 d. 8.00 valandą visus gimnazijos bendruomenės narius kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių  savo namų languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

Iniciatyvos simbolis – žvakė simbolizuoja šviesą, teisingumą, atmintį ir laisvės gynėjų laužus.
Data:  2021 m. sausio 13 diena (trečiadienis).
Pilietinės iniciatyvos  laikas: 8.00–8.10 val.

Pasiūlymas organizuoti iniciatyvą: Ties kiekvienu lango viduriu pastatoma po žvakę. Žvakės turi būti kelių centimetrų aukščio, kad lango rėmas neužstotų jų liepsnos. 8.00 val. dešimčiai minučių užgesinama šviesa ir uždegamos žvakės. 

Pastaba. Svarbu žvakes uždegti tuo pačiu metu (8.00 – 8.10 val.) tam, kad žvakių liepsnelės plazdėtų visoje Lietuvoje vienu metu. Ypač efektingai tai atrodo ryte, nes dar tamsu ir žvakių liepsnelės atkreips dėmesį ir prisimins dienos svarbą. 

Geros kokybės nuotraukas  iš pilietinės iniciatyvos atsiųsti 1–2 (ne daugiau)  pavaduotojai Sandrai Žutautienei el. paštu:  sandra.zutautiene@senojigimnazija.lt