Informatikos olimpiados I ture dalyvavo dešimt III-IV gimnazijos klasės mokinių. Saulė Janavičiūtė (IIIA), Joris Lisas, (IIIB), Marijonas Grenda (IIIB), Hubertas Vindžigalskis (IIIB), Renaldas Narbutas (IIIB), Danielius Sauseris (IIIC),  Pijus Smilingis (IVD),  surinkę maksimumą arba beveik maksimumą olimpiados taškų, tapo mokyklos turo nugalėtojais ir buvo pakviesti į informatikos olimpiados II turą. Į respublikos atrankinį turą pakviesti  du gimnazistai: Pijus Smilingis (IVD) ir Joris LIsas (IIIB). Mokytoja Asta Knietienė džiaugiasi  Saulės Janavičiūtės, vienintelės mokinės,  dalyvavusios olimpiadoje, rezultatais. II ture ji užėmė III vietą, bet surinko šiek tiek mažiau nei pusę taškų ir į  turą nepateko.

Sveikiname gimnazistus ir mokytoją! Sėkmės respublikiniame olimpiados etape!