Gruodžio 1dieną nuotoliniu būdu vyko chemijos olimpiados I turas. Po trumpo instruktažo Teams platformoje mokiniai dvi valandas sprendė užduotis: I-II klasių gimnazistai atliko testą Quizizz programoje ir sprendė uždavinius, III-IV klasių gimnazistai sprendė uždavinius. Iš viso dalyvavo 23 mokiniai. I turo olimpiados užduočių sąlygas ruošė ir nuotolinę olimpiadą organizavo mokytojos Meilė Bukytė, Aušra Žemaitaitienė. Sveikiname I-III vietų laimėtojus!

Pirmokai: Junčys Matas (IE) I vieta, Gudaitis Jokūbas (IE) II vieta, Vindžigalskytė Dorotėja III vieta (IE) (mokyt. Aušra Žemaitaitienė ), Pudžmytė Viltė (ID) III vieta (mokyt. Meilė Bukytė).

Antrokai: Svetickaitė Mūza (IIB) I vieta, Kurlytė Jorė (IID) II vieta, Motijauskaitė Beatričė (IID) III vieta (mokyt. Aušra Žemaitaitienė)

Trečiokai: Janavičiūtė Saulė (IIIC) I vieta, Sauseris Danielius (IIIC) II vieta, Jakubauskaitė Ugnė (IIIB) III vieta (mokyt. Aušra Žemaitaitienė)

Ketvirtokai: Smilingis Pijus (IVD) I vieta, Razmaitė Karolina (IVD) II vieta, Tomas Vitkauskas (IVA) III vieta (mokyt. Aušra Žemaitaitienė)

Sėkmės II olimpiados etape!