Select Page

Naujienos

Šiemet Palangos senoji gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ISM universitetu – spalio mėnesį jau įvyko III-IV klasių gimnazistų susitikimas su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovais. Susitikimo tikslas – pristatyti specialiai moksleiviams skirtą ISM ekonomikos ir verslumo edukacinę programą – 12 paskaitų ciklą apie ekonomiką, vadybą, politiką. Pirmoji šios programos paskaita vyko lapkričio mėnesio 13 dieną nuotoliniu būdu. Gimnazijos ekonomikos mokytojai Rasai Abelkienei su mokiniais ir universitetu suderinus temą, III-IV klasių gimnazistai klausė ISM docentės dr. Astos Klimavičienės paskaitos ,,Asmeniniai finansai: Investavimas“. Mokiniams patrauklia forma lektorė pasakojo apie finansinį raštingumą, asmeninių finansų planavimą, investavimo galimybes ir būdus, po paskaitos atsakė į gimnazistų klausimus.