Select Page

Naujienos

Visą spalio mėnesį Palangos senosios gimnazijos anglų kalbos mokytojos Aušrinė Janušienė ir Audra Kaklienė vykdė projektą ,,Palangos istorija’’, kuris buvo Erasmus projekto integracijos į ugdymo procesą dalis. Tai buvo nepaprastai smagi ir visapusiškai naudinga veikla tiek mokiniams, tiek mokytojoms. Norime padėkoti anglų kalbos mokytojai Kristinai Galdikei, kuri taip geranoriškai ir entuziastingai prisijungė su savo mokiniais. Nuoširdžiai dėkojame Jūratei Vaišvilei, kurios dėka visas projektas pasidaro prieinamas visai gimnazijos bendruomenei, nes ypač preciziškai ir estetiškai pateikiamas gimnazijos svetainėje. Projektas vyko anglų kalba. Ir jei kam smalsu atgaivinti savo anglų kalbos žinias, pasimėgaukite gimnazistų kūryba – sukurtais pasakojimais apie Palangą ( https://www.senojigimnazija.lt/erasmus/cultural-heritage-and-values-education-in-european-schools/cultural-heritage/ skiltyje ‘Students’ creativework’). Beje, už idėją kurti pasakojimus pirmu asmeniu dėkojame Jūratei Galinauskienei.  IIC klasės mokinio Jono Enzino eilėraštis apie Anapilį buvo tikra vyšnaitė ant torto.

Projekto organizatorių vardu, Audra Kaklienė