Select Page

Naujienos

Spalio 7 dieną I A ir B klasių gimnazistams vyko integruota pamoka – ekskursija ,,Palangos parko perimetrais. Matomi – nematomi ženklai“. Lydimi Palangos Gintaro muziejaus gidės Giedrės Miežetienės ir gimnazijos mokytojų Astos Pantelejevos, Rimos Dargienės, Astos Knietienės ir Edvino Piktuižio mokiniai turėjo galimybę Palangos parke pamatyti įvairiausius istoriją liudijančius ženklus, kurių dažnai nepastebime, lankytis vietose, kurios turistams paprastai nerodomos. Gimnazistai sužinojo apie grafų Tiškevičių įsikūrimą Palangoje, pamatė Antrojo pasaulinio karo ženklus, lankė tarptautinio skautų susirinkimo vietą, tyrinėjo istorinius žemėlapius, skaitė šiuolaikinę poeziją, ieškojo retų augalų ir žygiavo iki senosios Prūsijos sienos. Taip pat gimnazistai atsakinėjo į mokytojų paruoštus klausimus apie istoriją, botaniką, sprendė matematinius uždavinius, kurių sąlygose buvo panaudota informacija apie parko kūrimo istoriją, grafus Tiškevičius, parko augalus. Mokiniai turėjo apskaičiuoti savo ėjimo greitį ir kiek žingsnių nuėjo visos ekskursijos metu. Ši integruota veikla netikėtoje vietoje, Botanikos parke, padovanojo mokinams atradimo džiaugsmą ir leido įtvirtinti pamokose išmoktą medžiagą.