Select Page

Naujienos

Antrajame teisinių žinių konkurso ,,Temidė” etape, kuris vyko spalio 6 dieną, Palangos senajai gimnazijai atstovavo IIIC klasės mokiniai Aistė Daugytė, Greta Valentinavičiūtė, Ovidijus Šeputis, Arijus Donskovas ir Danielius Sauseris. Antrojo etapo užduotis – greičiau nei per 45 minutes  ištrūkti  iš ,,Pabėgimo  kambario“, sprendžiant įvairias užduotis, ieškant netikėčiausiose vietose paliktų užuominų, kodų ir slaptažodžių. Rasti išėjimą reikėjo naudojantis tik savo žiniomis ir nuojauta. Sumaniausia ir greičiausia šiemet buvo būtent Palangos senosios gimnazijos moksleivių komanda, kuri laimėjo I vietą. Antrąją vietą iškovojo Rietavo, o trečiąją – Klaipėdos rajono moksleiviai. Šis etapas vyko Klaipėdos apskrities vyriausiasiame  policijos komisariate. Kaip teigia gimnazistai, atliekant šią užduotį reikėjo operatyviai bendradarbiauti tarpusavyje, ieškoti užuominų ir dalintis idėjomis. Tai buvo puikus laikas, praleistas su klasės draugais,be to, iškovotas kelialapis į finalinį ,,Temidės” konkurso etapą. Sveikiname gimnazistus su pergale!

Toma Tamošiūnaitė ir Aistė Daugytė, IIIC