Šiemet pranešimų konkurso ,,Vaikų balsas’’, kurį organizuoja LR Seimas, tema buvo „Laisvės aitvarais svajonės mano skrenda“. Konkursui Mūza išsiuntė darbą „Svajų namai ant laisvės pamatų’’ ir laimėjo II vietą. Sveikiname Mūzą! Gimnazistė dalijasi savo darbo fragmentu, kuris, anot jos, geriausiai atspindi pranešimo idėją : „Kodėl laisvė leidžia skristi mano svajonėms? Psichologai teigia, kad didžiausias stabdis svajoti yra baimė. Laisvėje aš nebijau, kad mano norai išreikšti save, kurti, keliauti tėra utopija. Prieš keturiasdešimt metų tai buvo nerealu, tačiau dabar mintyse galiu pasiekti kosmosą, o realybėje statyti laiptus aukštyn. Taip, širdį graužia kirminas, kad tokias sąlygas turime ne visi, bet aš turiu tribūną, galiu kelti problemą ir viltis, kad ji bus išspręsta. Galų gale, aš galiu svajoti, jog užaugusi padarysiu viską, kad kiekvieno vaiko padėtis Lietuvoje gerėtų! O jei gebu svajoti, vadinasi, galiu tą svajonę įgyvendinti. Man tai – viena didžiausių laisvės dovanų.“ Konkursui mokinę ruošė mokytoja Jūratė Galinauskienė.