Select Page

Naujienos

Mūza tapo respublikinio Borutaičių poezijos konkurso viena iš 6  laureačių  9 – 12 klasių grupėje. Šis konkursas, kuriam eilėraščius atsiuntė gausus būrys jaunųjų poetų, skirtas Mokyklų bendruomenių metams ir kraštiečių rašytojų jubiliejams paminėti. Gimnazistės poezija sulaukė puikių vertinimo komisijos narių atsiliepimų. ,,Mūza yra gan stipri, jau ,,pasikausčiusi“,- teigia poetė, prozininkė ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė. Komisijos narė Virginija Vasiliauskienė, aptardama Mūzos eilėraščius, pastebi, kad juose ryškus ,,intelektualus dvasinės tiesos ieškojimas“. „Visi autoriai, dalyvavę Poezijos konkurse, sutiko ypatingą asmenybės ugdymo tikslą – būti savimi ir pačiam save auginti, apginti, dovanoti kitiems – ir per kūrybą“,- apibendrino konkursą poetas, vertėjas Robertas Keturakis. Gimnazistę konkursui ruošė mokytoja Jūratė Galinauskienė. Sėkmės Mūzai kūrybiniame kelyje!