Select Page

Naujienos

GEGUŽĖS DIENĄ VYKS EUROPOS EGZAMINAS

Konkurso, skirto Europos dienai paminėti, dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas jau vienuoliktą kartą vyksiančiame „Europos egzamine”. Šiais metais išskirtinis dėmesys  skiriamas  Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams.

Gegužės 8 d. „Europos egzaminą“ internetu spręs mokiniai, studentai, organizacijų atstovai, įvairių darboviečių darbuotojai ir individualūs dalyviai. Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos (ar darbovietės) ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai.

Gegužės 8 d. galima spręsti užduotis portale egzaminas.eu.

Iš anksto registruotis nereikia, tačiau egzamino dieną reikia būtinai pasižymėti, kuriai mokyklai  jūs  atstovaujate!

Gegužės 8 d. egzamino užduotis bus galima spręsti nuo 9:00 iki 23:59 val.

Visus, norinčius pagilinti žinias apie Europos Sąjungą, kviečiame apsilankyti„Europos egzamino“ mokymosi kampelyje. O jeigu  norisi pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą dar prieš egzaminą,  spręskite  „Europos egzamino“ treniruotę.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Valstybės pažinimo centras ir „Lux Express“. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija.

Kokie prizai laukia „Europos egzamino“ finalo nugalėtojų ir prizininkų?

Kelionės į Europos Sąjungas institucijas Briuselyje;  apsilankymas Europos Parlamente ir susitikimas su Europos Parlamento nare Aušra Maldeikiene; Lux Express kelionių bilietai į Rygą/Taliną/Varšuvą; diena Nyderlandų Karalystės ambasadoje; bilietai į didžiausią Baltijos šalyse progreso ir inovacijų festivalį „Login 2020″;stalo žaidimai „Eureka“; muzikinis Jurgio Didžiulio pasirodymas masiškiausiai organizacijai; kiti prizai.