Select Page

Naujienos

Ugdymas gimnazijoje atitinka šiuolaikinio gyvenimo pulsą

Nors šalyje karantinas, ugdymo procesas tęsiasi, tęsiasi ir Palangos senosios gimnazijos mokinių puikių tiksliųjų ir gamtos mokslų pasiekimų tradicija. Šią savaitę gimnaziją pasiekė džiugi žinia apie gimnazistų pasiekimus Nacionaliniame kritiniomąstymo ir problemų sprendimo konkurse, kurį nuotoliniu būdu organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra. Sveikiname IIC klasės mokinį Danielių Sauserį, kuris šio konkurso užduotis geriausiai atliko iš Palangos senosios gimnazijos II klasių mokinių, GretąKorsakaitę (IB klasė), ŽygimantąKrušą (IC klasė) irGedąJucių (IE klasė), kurie geriausiai pasirodė iš gimnazijos I klasių mokinių. Remiantis konkurso organizatorių pateiktais duomenimis, matyti, kad Palangos gimnazistų bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimai praktinėse situacijose yra solidūs –šiame konkurse gimnazistų pasiekti rezultatai ryškiai aukštesni už šalies vidurkį. Akivaizdu, kad gimnazijoje ugdomi labai svarbūs tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI amžiuje aukštesnieji mokinių mąstymo gebėjimai, taip pat gebėjimas kūrybiškai taikyti įgytas žinias. Tai matematikos, informatikos ir gamtos mokslų mokytojų nuopelnas. Konkurso laimėtojai apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Nacionalinės švietimo agentūros diplomais.

Taip pat sveikiname ir didžiuojamės IIB klasės mokiniais Hubertu Vindžigalskiu ir Jonu Mitriku, kurie  Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų inicijuotame medžiagų technologijų konkurse moksleiviams ,,Ateitis technologijoms“ laimėjo II vietą.Konkursas buvo organizuojamas virtualioje erdvėje. Dalyviai turėjosukurti vaizdo įrašą, kuriame būtų pateiktas atsakymas į užduotis, susijusias su šiuolaikinėmis technologijomis ir inžinerijos problemomis. Huberto ir Jono ruošta medžiaga apie saulės energijos įsisavinimo problemas susilaukė komisijos dėmesio. Vaikinai, remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pateikė ir tų problemų sprendimo būdus. Mokinius konkursui ruošė fizikos mokytoja ekspertė Liucija Mončienė.

Palangos senosios gimnazijos informacija

Nuotraukose – konkursų laimėtojai