Sveikiname gimnazistus, chemijos olimpiadoje (miesto ture) užėmusius prizines vietas, ir jų mokytoją A.Žemaitaitienę

9 klasių grupėje: I vieta – Vaiva Juravičiūtė ID kl., II vieta –Titas Neimontas IC kl., III vieta – Žygimantas Kruša IC kl.

10 klasių grupėje: I vieta – Saulė Janavičiūtė IIA kl., II vieta – Sigitas Vasiliūnas IIB kl., III vieta – Joris Lisas IIB kl.

11 klasių grupėje: I vieta – Pijus Smilingis IIID kl. II vieta – Karolina Razmaitė IIID kl., III vieta – Tomas Vitkauskas IIIA kl.

12 klasių grupėje: I vieta – Justė Jankauskaitė IVB kl., II vieta – Austėja Daukšaitė IVA kl.

Tolimesnei atrankai į respublikinį 58 – osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados etapą išsiųsti šių mokinių darbai:  11- 12 klasių grupėje:  Pijaus Smilingio IIID kl.,  Justės Jankauskaitės IVB kl., 9-10 klasių grupėje: Saulės Janavičiūtės IIA kl., Sigito Vasiliūno IIB kl.,