Pažintis su policijos veikla

Gegužės 7 dieną II D klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos apskrities Palangos miesto policijos komisariate. Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jurgita Rinkevičienė supažindino mokinius su komisariato veikla bei policininko darbu, pristatė Policijos mokyklą, kurioje galima įgyti policininko profesiją. Palangos policijos reagavimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Petras Mačiulis pademonstravo vykstančių į įvykio vietą pareigūnų būtinųjų priemonių rinkinį, kovinę ginkluotę bei policijos pareigūnų tarnybinio automobilio įrangą. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su koviniais ginklais, pareigūnų ekipiruote, automobiliais ir kitomis policijos pareigūnų transporto priemonėmis, darbo kabinetais. II D klasės gimnazistai pabuvojo sulaikymo kamerose, atpažinimo kambariuose ir netgi garažuose.
Buvo inscenizuoti keletas policijos operatyvinių darbuotojų veiksmų. Gimnazistai galėjo išbandyti, paliesti – artimai susipažinti su mūsų „angelų sargų“ kasdienybe.
Dėkojame Palangos miesto policijos komisariatui už šaunų renginį ir malonų bendradarbiavimą.