Gimnazistai VGTU atvirų durų dienos renginiuose

Gimnazijos III-IV klasių 18 mokinių grupė ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, lankėsi VGTU atvirų durų dienos renginiuose bei susitiko su Žilvinu Bučmiu, buvusiu gimnazijos mokiniu, dabar dirbančiu VGTU. Gimnazistai aplankė VGTU laboratorijas, sužinojo, kokia veikla jose vyksta, susipažino su projektuotojo specialybe ir darbo specifika. Mokiniai, paruošę ,,namų darbus”, tai yra iš anksto pasidomėję savo planuojamomis studijomis, turėjo puikią galimybę pabendrauti su tų specialybių studijų atstovais, kurie atsakė į rūpimus klausimus ir suteikė papildomos informacijos dėl stojimo reikalavimų, būsimų studijų programų. Apsilankymas VGTU atvirų durų dienos renginiuose – proga kryptingai planuoti karjerą ir skatinti mokymosi motyvaciją. Išvyką organizavo profesijos patarėja Jūratė Vaišvilė.