Select Page

Naujienos

Mieli būsimieji gimnazistai ir jų tėveliai, dauguma Jūsų jau buvote užėję arba skambinote ir susipažinote su klasių projektu. INFORMUOJU, kad klasių komplektacija šiek tiek keitėsi, nes paskutinėmis dienomis dėl didesnio mokinių skaičiaus turėjo būti sudaryta papildoma II užsienio kalbos (vokiečių) besimokančių mokinių grupė. Mokiniai, kurių II užsienio kalba yra vokiečių, mokysis IA ir ID klasėse. Mokiniai, kurių II užsienio kalba yra prancūzų,  – IB ir IC klasėse. Tie, kurie mokosi rusų kalbos – visose klasėse. Iki pasimatymo.

Primenu, kad liepos 7 d. 10.00-12.00 val. Gimnazijoje vyks uniformų matavimas.
Dėl klasių komplektavimo galite kreiptis liepos 8 d. 10.00 – 12.00 val. arba telefonu.

Pagarbiai,
Palangos senosios gimnazijos direktoriaus
pavaduotoja ugdymui Jolita Vaičiulienė

Atsisiųsti: 2022-2023 PIRMOKAI SVETAINEI 07-04