Select Page

Naujienos

Mūsų komanda ,,Trise iš Palangos“: Austėja Gagilaitė (IVC), Lukas Pocius (IIIA) ir Saulė Janavičiūtė (IVA) dalyvavo konkurso ,,Solve for tomorrow“ finale, į kurį iš  Lietuvos buvo atrinktos penkios geriausias idėjas pristačiusios komandos. Finaliniame etape varžėsi 15 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Konkurso tema buvo ,,Sprendimai, kaip atrasti balansą tarp virtualaus ir realaus gyvenimo“. Pristatydami savo idėją teigėme, kad mūsų programėlė vadintųsi „Connect“,  norime atspindėti jos siekiamybę – pagelbėti žmonėms labiau „įsijungti“ į realų pasaulį, rasti daugiau teigiamų potyrių realybėje, o ne technologijose, ir tokiu būdu išsivaduoti iš emocinės priklausomybės nuo jų. Už savo idėją buvome apdovanoti dovanų kuponais.

Nuoroda į konkurso puslapį: http://www.skaitmeninisiq.lt/Naujienos%20/atskleistos-konkurso-solve-for-tomorrow-finalininku-is-lietuvos-idejos

Nuoroda į mūsų komandos idėjos pristatymo filmuką: https://drive.google.com/file/d/1RUedalB83q_WyyhivM2fmkAffPD0n1U5/view?usp=drivesdk

Saulė Janavičiūtė, IVA klasė