Select Page

Naujienos

Gruodžio 10 dieną  III – IV klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje ,,Euroscolos“ konferencijoje, kuri vyko tiesiogiai iš Strasbūre esančių Europos Parlamento rūmų. Ji buvo skirta Europos Sąjungos kibernetiniam saugumui. ,,Euroscola“ yra svarbi Europos Parlamento komunikacijos priemonė, skirta pasiekti jaunus žmones ir suteikti jaunimui galimybę patirti darbo ir sprendimų priėmimo procesą  Europos Parlamente. Nuotolinėje konferencijoje dalyvavo  mokyklos iš 24 Europos šalių. Parlamento Pirmininko pavaduotojai Nicolai Beer konferencijos dalyviai, tarp jų ir mūsų gimnazistai, pateikė daug  klausimų:   buvo domimasi, kokios yra pagrindinės kibernetinio saugumo problemos šiandien ir kaip nuo jų apsisaugoti. Mokiniai taip  pat pateikė savo vizijas apie saugesnį interneto naudojimą, o renginio pabaigoje balsavimo būdu išrinko labiausiai visiems patikusią idėją. Gimnazistai labai vertina šią patirtį, kuri leido ne tik pagilinti komunikavimo anglų kalba įgūdžius, bet ir pasijausti pilnaverčiais atsakingais saugios Europos kūrėjais. Mokinius konferencijai ruošė istorijos mokytoja metodininkė Rima Dargienė.

Ugnė Bundulaitė, IIIE klasė