Gruodžio 13 dieną, pirmadienį, biologijos ir chemijos integruoto modulio metu III klasių gimnazistai aplankė Palangoje esantį  iliuzijų namą ,,Eureka”. Čia jiems buvo pravesta trumpa edukacija, pademonstruoti eksperimentai: savaiminis ugnies įžiebimas, bombos sprogimas, dramblio pastos gaminimas ir vulkano išsiveržimas. Nors edukacija labiau orentuota stebinti jaunesnę auditoriją,  jos pakėlė nuotaiką ir gimnazistams. Vėliau mokiniai galėjo apžiūrėti iliuzijų namo eksponatus, kai kuriuose kambariuose teko pasukti galvą, o kituose – nustebti, išsigąsti ar pasijuokti. Mokiniai dėkoja biologijos ir chemijos mokytojoms Daivai Urbštienei ir Aušrai Žemaitaitienei už smagiai praleistą laiką artėjant šventėms.

Paulina Stalioraitytė,  IIIc klasė