Select Page

Naujienos

Artėjant gražiausioms metų šventėms svarbu yra nepamiršti  mylimo ir svarbaus žmogaus. Kartais užtenka nuoširdaus atviruko, kuris tampa brangesnis  už bet kokią dovaną.  Todėl gruodžio 3 dieną IC klasės mokiniai lydimi auklėtojos Astos Pantelejevos ir mokytojos Jūratės Vaišvilės  lankėsi  Gintaro muziejuje, kur  dalyvavo edukaciniame užsiėmime – gamino kalėdines atvirutes. Buvo galima pasirinkti kurti  dviejų tipų atvirutę. Vienas iš variantų –  iškarpyti erdvinę atvirutę su įvairiais kalėdiniais raštais. Antrasis variantas – atvirukas  iš kalėdinių servetėlių.  Mums padėjo dvi labai draugiškos Gintaro muziejaus darbuotojos Miglė Jonaitienė ir Giedrė Miežetienė. Artėjant didžiosioms metų šventėms linkime kiekvienam prisiminti sau brangius žmones ir įteikti nuoširdų atviruką.

Agota Šaltmerytė, IC klasė