Select Page

Naujienos

Palangos senosios gimnazijos antro aukšto koridorių nuo rugsėjo pirmosios puošia ne vieną premiją laimėjusio menininko Rimvydo Kepežinsko kaligrafijos ir medžio raižinių paroda ,,Logorėja“, kurioje galima išvysti humoristiškus, išskirtinius, spontaniškus, iš pirmo žvilgsnio net chaotiškus paveikslus. Parodos pavadinimas taip pat išreikštas neįprastu žodžiu ,,Logorėja“, kuris puikiai apibūdina paveiksluose matomų žodžių, raidžių, skaičių sūkurius. Vienuose darbuose vaizduojami minimalistiniai, kituose labai detalūs siužetai. Apžiūrinėjant R.Kepežinsko darbus kyla įvairiausių minčių, kiekviename galima įžiūrėti vis kitokią autoriaus mintį, savo galvoje galima sukurti vis originalesnę siužetinę liniją. Teisus autorius teigdamas: ,,Instrukcijų, ką reikia pamatyti mano darbuose, nerasite.“

Mila Skuodaitė, IC klasė