Select Page

Naujienos

Palangos senosios gimnazijos krepšininkams „pritrūksta laiko rungtis dieną“, todėl jau antri metai iš eilės sportuoja ir naktį. Iš lapkričio 25 į 26-ąją  daugiau kaip  50 gimnazistų įveikė  krepšinio maratoną –  dalyvavo turnyre „Naktinis krepšinis 2021“. Sužaidėme daugiau nei 10 rungtynių, dalyvavo visų klasių grupių mokiniai. Sužinojome, kas gimnazijoje geriausi krepšininkai, kuri komanda nenugalima. Abiturientų komanda „VERSOCKAI“ nepralaimėjo nei vienerių rungtynių ir buvo pripažinti geriausiais. Jie apdovanoti atminimo taure, saldžiomis dovanomis  bei diplomais. Visos kitos šešios  komandos  surinko vienodai taškų ir buvo taip pat apdovanotos kiek kuklesnėmis  taurėmis, prizais, diplomais. Išrinktas geriausių krepšininkų penketukas –  tai Nojus Vainoras, Donatas Kazlauskis, Kristupas Barauskas, Ignas Kiljonas ir  Dominykas Videika. Turnyrą   organizavo  trečiokai gimnazistai Tadas Ruškys ir Jokūbas Snetkovas – jie pasirūpino tvarka, eiga ir bendravimo kultūra. Varžyboms  sekretoriavo trečiokės Justė ir Danielė.  Kad saugiai jaustumėmės, visi dalyvaujantys pasidarėme greituosius testus, simboliškas ir turnyro  moto – ,,COVID‘ui NE“.  Šį krepšinio maratoną pasitarę su mokiniais paskyrėme mokytojos Ingridos Želnienės garbei. Stengsimės, kad kiek galima greičiau nesaugus laikas baigtųsi, jog  galėtume susitikti ne tik su savo gimnazijos sportininkais, bet ir su senais savo draugais.

Dalia Rakauskienė, kūno kultūros mokytoja ekspertė