Select Page

Naujienos

Šių metų vasario 28 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko tradicinė konferencija „Lengvi kalbos sparnai“, skirta lietuvių kalbos žodyno lobiams aptarti. Renginį daina atidarė Patricija Šleiniūtė, jai akomponavo mokytoja Rima Piktuižienė ir abiturientas Martynas Andruška. Konferencijos pradžioje  vaizdinį pranešimą apie net dvidešimt vieno tomo lietuvių kalbos žodyną ir jo rengėjus Kazimierą Būgą ir Juozą Balčikonį pristatė IC klasės   mokiniai Raminta Kairytė ir Titas Neimontas. Vėliau pirmų klasių gimnazistai pristatė savarankiškai atliktus kalbinius projektus, kuriuos rengė nuo rugsėjo mėnesio. Savo darbus pristatė Eivilė Mockutė, IA klasės mokinė, Kamilė Kaminskaitė, Gabija Stankevičiūtė, Greta Korsakaitė, Aistė Šerpytytė, Ugnė Bertašiūtė, Martyna Stonkutė, Luka Milašiūtė ir Mūza Svetickaitė-  IB klasės gimnazistės. Mokinius konferencijai parengė lietuvių kalbos mokytojos Aušra Šeštokienė, Jūratė Galinauskienė ir Raimonda Kačerauskienė. Renginį vedė IB klasės mokinės Auksė Keciorytė ir Amanda Paulius. Konferenciją organizavo jos idėjos autorė mokytoja Jūratė Galinauskienė.

Auksė Kecioriūtė ir Amanda Paulius, IC