Select Page

Naujienos

Sveikiname Mūzą Svetickaitę, IB klasės mokinę, kuri projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dešimtokų finale ir laimėjo I vietą ir buvo  apdovanota antrąja „Tūkstantmečio vaikų“ statulėle per vieną sezoną! Mūzą lydėjo gausi palaikymo komanda- klasės draugai bei klasės auklėtojas Vitaly Kirilov ir anglų kalbos mokytojas Justas Žulkus. Kaip pasakoja Mūza, finale dalyvavo keturi  pusfinalius įveikę dešimtokai ir ji, vienintelė devintokė, laimėjusi devintokų finalą. Žaidimą sudarė trys etapai. Pirmajame dalyvavo penki moksleiviai, buvo užduodami klausimai greičiui. Į kitą etapą pateko keturi dalyviai, teisingai atsakę į reikiamą kiekį klausimų. Po šio etapo į antrą turą patekę dalyviai pagal atsakymų greitį buvo sureitinguoti. Kadangi Mūza greičiausiai pateikė teisingus atsakymus, tarpinėje rezultatų lentelėje užėmė pirmą vietą. Antrame etape dalyvavo keturi moksleiviai, vyko dvi dvikovos. Dvikovoje dalyvaujantiems žaidėjams buvo užduodama 10 vienodų klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti per 100 sekundžių. Kaip pasakoja mokinė, klausimai nebuvo labai sunkūs, prieš savo varžovę ji  laimėjo rezultatu 7-6. Padėti atsakyti į vieną klausimą galėjo ir klasės draugės. Į trečiąjį finalinį etapą pateko du savo dvikovas laimėję dalyviai. Galima buvo rinktis klausimus iš 10 skirtingų temų už 1, 2 arba 3 taškus. Žaidimą laimi dalyvis, greičiausiai žaidimo taku pasiekiantis finišą. Po daugybės klausimų įvairiausiomis temomis (,,Lietuvių kūriniai kitaip“, ,,Bankas“, ,,Palindromai“, ,,Sąsaja“, ,,Numeriai“ ir kt.) mokinė užtikrintai laimėjo ir, įveikusi visus dešimtokus, antrą kartą šiame sezone tapo finalo nugalėtoja. Kadangi laimėtojas patenka į aukštesnės klasės finalą, dabar  mokinė ruošiuosi vienuoliktokų finalui. Sėkmės Mūzai!

 

Ši projekto ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ laida per LRT televizija bus transliuojama šį sekmadienį, kovo 8 d., 10.30 per LRT televiziją.