Select Page

Naujienos

Vasario 11dieną vykęs viešosios kalbos konkursas anglų kalba, kaip ir kasmet, subūrė drąsiausius, kūrybingiausius ir iškalbingiausius gimnazistus. Šių metų tema „Ne viską, su kuo susiduriame, galime pakeisti, bet nieko negalime pakeisti, kol su tuo nesusiduriame“ (“Not everything that is faced can be changed, but nothing can be changed until it is faced“) daugeliui pasirodė kietas riešutėlis. Tačiau tie, kurie įdėjo daug darbo ir pastangų (Marius Gruzdys IVD, Justė Jankauskaitė IVB, Gabija Juozapaitytė IVD ir Laurita Vagener IVD), pristatė puikias kalbas ir pažvelgė į pateiktą temą iš skirtingų perspektyvų, tokių kaip šauktinių problema, protinės ligos, savęs pažinimas ir tobulėjimas, jaunimo problemos. Kiekvienas dalyvis buvo savaip įdomus ir stiprus, todėl buvo ypač sunku išrinkti laimėtoją. Po ilgų diskusijų nuspręsta, kad I vietą laimėjo Laurita Vagener (mokytoja Aušrinė Janušienė), kuri Palangos senajai gimnazijai atstovaus nacionaliniame viešosios kalbos konkurse, kuris vyks LCC universitete Klaipėdoje kovo 13 d. Linkime Lauritai sėkmės!

Anglų kalbos mokytoja Aušrinė Janušienė