Select Page

Naujienos

I ir II- okų kūno kultūros pamokos vasario 10-14 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje buvo neįprastos. Čia derinome kelias temas : „Vertybės“, „Teisės ir Pareigos“, „Fizinėmis pastangomis pelnytas džiaugsmas“. Kartu su Erasmus + projektu „Cultural Heritage and Values Education“ bandėme surasti spalvingo  gyvenimo galimybes. Mokėmės būti linksmi, draugiški, atsakingi. Dirbome komandomis – ranka rankon, džiaugėmės „vaivorykšte“, kurią bandėme pagauti visi, o pavyko tik II A,B vaikinams. Sužinojome Kipchoge‘o Keino, Cecilijos Tait istorijas. Bandėme atsakyti į klausimą, ar galima pasiekti NEPASIEKIAMA.  Dalyvavusių veiklose gimnazistų lūpose dažniausias atsakymas buvo toks: ,,Jei nori, vaivorykštę gali pamatyti ir Palangos senosios gimnazijos sporto salėje.“

mokytoja D.Rakauskienė