Select Page

Naujienos

Lapkričio 22 dieną IIID klasės gimnazistė Karolina Razmaitė  kartu su kitais 20 jaunųjų tyrėjų pristatė mokslinio darbo idėją parodų ir konferencijų centre Litexpo – čia parodos „Mokykla 2019“ metu vyko mokinių tiriamųjų darbų idėjų mugė. Šiame renginyje moksleiviai turi galimybę pasitikrinti savo mokslinės idėjos perspektyvumą ir gauti naudingų patarimų, kaip ją plėtoti, įgyti patirties pristatant savo projektą viešai, taip pat susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais. Idėjų mugė neretai tampa ir tramplinu į Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinį etapą. Karolina turi idėją, kaip plastikinę maistinę plėvelę pakeisti natūralia bakterine celiulioze, išgauta iš kombučos ir taip kovoti su aplinkos tarša. Mokinę įgyvendinant idėją konsultuoja biologijos mokytoja ekspertė Daiva Urbštienė.