Select Page

Naujienos

Lapkričio 15 dieną gimnazijos abiturientės Agnė Kaminskaitė ir Ugnė Petrulytė dalyvavo Klaipėdos apskrities mokinių konferencijoje ,,Matematika gali būti patraukli visiems“, kuri vyko Klaipėdos ,,Ąžuolyno“ gimnazijoje. Mokinės parengė  pranešimą apie praėjusiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vykdytą gamtos mokslų, tiksliųjų mokslų ir menų integruotą projektą ,,Atradimo džiaugsmas iš molio, arba kaip beminkysi, vis tiek gražiai gausis”. Agnė ir Ugnė pristatė, kaip padedant Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos mokytojai, keramikei Inetai  Šypalei, gimnazistai lipdė daiktadėžes  iš molio, jas džiovino, dažė, glazūravo, vėliau remdamiesi matematikos, chemijos bei informacinių technologijų žiniomis stebėjo molio savybes ir  tai, kaip, atliekant darbą, pasikeitė  figūrų matmenys. ,,Šis integruotas projektas ne tik paskatino panaudoti tai, kas išmokta pamokose, bet ir atskleidė praktišką  mokslo pusę bei suteikė daug džiugių emocijų ir galimybę realizuoti kūrybines idėjas“,– taip merginos apibendrino projekto rezultatus ir naudą. Šio projekto pristatymas konferencijoje sulaukė didžiulio dėmesio už originalią  idėją. Konferencijoje dalyvavo ir gimnazistes ruošusios bei projektą vykdžiusios mokytojos: Vijutė Mickuvienė, Asta Knietienė, Asta Pantelejeva, Audronė Domarkienė ir Aušra Ševeliova, kurios prasitarė, kad šiemet bus vykdoma projekto  antroji dalis ,,Geometrinės figūros keramikiniuose papuošaluose“ , kur dalyvauti kviečiami visi norintys gimnazistai.