Select Page

Naujienos

Lapkričio 15 dieną  gimnazijoje vyko Tolerancijos dienos renginiai, prasidėję pamoka  didžiojoje aktų salėje, kur buvo demonstruojamas abiturientės Giedrės Šarkaitės sukurtas trumpametražis filmas „Kas tu esi šiandien? Tai filmas apie savo tapatybės paieškas, poreikį išlikti savimi ir toleranciją. Vėliau mokiniai pagal klases ir pomėgius rinkosi patinkančią veiklą: I ir II klasių gimnazistai dalyvavo  teatro improvizacijose (mokyt. R.Radzevičienė) , ,,Tolerantiškos  muzikos“ pamokoje (mokyt. R.Griciūtė),  salės futbolo varžybose (kūno kultūros mokytojai) , švyturių kolekcininko Aido Jurkšto paskaitoje apie švyturius (mokyt. A. Jazbutienė). III klasių mokiniai klausė istorijos mokytojos R. Dargienės  įvadinės kurso ,,Šalies saugumas ir gynyba“ pamokos. Mokiniai susipažino su nacionaliniu saugumu, išorinėmis ir vidinėmis grėsmėmis šaliai, propaganda ir atsparumu jai. Vyresniųjų klasių gimnazistai susitiko su projekto ,,Atgal į mokyklą“ dalyvėmis Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų ir globalios politikos skyriaus atašė Ž.Banyte ir K.Liutikaite, kurios pasakojo apie apie tai, kaip galima tapti ambasadoriumi,  kuo ypatingas jų darbas, kokios  mūsų šalies galimybės  Europos Sąjungoje. Visas veiklas siejo  Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos pasiūlytas Tolerancijos dienos simbolis –  Tolerancijos Švyturys.  Visų klasių gimnazistai parodoje eksponavo švyturius su palinkėjimais.