Select Page

Naujienos

,,Snaigė“ – tai prevencinė stovykla, rengiama 5-7 klasių mokiniams visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Spalio 19 dieną Palangos senojoje gimnazijoje tokią stovyklą surengėme ir mes, Palangos ,,Sniego gniūžtės“ skyrius, kuris buvo atkurtas šių metų sausio mėnesį. Mes dažniausiai organizuojame prevencines stovyklas įvairių klasių moksleiviams. Jose vadovaujamės vienu iš mūsų šūkių ,,Jaunimas jaunimui“ , todėl stovyklą organizuoja jauni savanoriai padedant suaugusiam žmogui. Bendraamžiai klausosi ir supranta vienas kitą, todėl stovyklų metu kalbamės ir nagrinėjam šiuolaikines problemas, su kuriomis patys susiduriame. Spalį vykusios stovyklos ,,Snaigė“ metu buvo rengiami judrūs ir smagūs užsiėmimai: olimpiados, šokiai, prevenciniai seminarai bei įvairios kitos užduotys. Mažose grupelėse vadovai bei stovyklos dalyviai pažindinosi, bendravo su savo bendraamžiais, diskutavo svarbiomis šiuolaikinėmis  temomis ir puikiai praleido laiką. Ši diena paliko daug įspūdžių ne tik ,,Snaigės“ stovyklos dalyviams, tačiau ir patiems šios stovyklos vadovams.

Saulė Mackevičiūtė, ,,Sniego gniūžtės“ direktorė ir jaunesnioji koordinatorė