Spalio 17 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko pirmokų krikštynos. Renginys prasidėjo nuo pat pirmųjų pamokų – pirmokai buvo pažymėti gimnazijos ženklu, gavo įvairių jų klasės sumanumą atskleidusių užduočių, viena iš jų- pagal duotą situaciją sukurti klasės nuotrauką. Penktos pamokos pradžioje prasidėjo pagrindinis renginys didžiojoje salėje. Jo metu pirmokams šokiu prisistatė antrokai, skyrė naujiesiems gimnazistams papildomų užduočių, siekdami patikrinti jų kūrybiškumą, drąsą, muzikalumą. Pabaigoje I klasių mokinių  laukė  priesaika ir ,,krikštas“, o visi dalyvavusieji iš renginio  parsinešė namo pačias geriausias emocijas. Džiaugiamės antrokų gimnazistų, organizavusių šią šventę, atsakomybe, kūrybiškumu ir savarankiškumu.