Select Page

Naujienos

Šių metų rugsėjis Palangos senosios gimnazijos „Sniego gniūžtės“ (SG) komandai buvo labai įsimintinas. Rugsėjo 24 dieną svečiavosi šios nuostabios programos įkūrėjas Lietuvoje  Jack Irwin.  Jis kalbėjo jaunimui apie tai, ką reiškia augti šeimoje, kurioje bent vienas iš tėvų serga alkoholizmu, ir kaip galima padėti bendraamžiams, kurie susiduria su šia problema. Susitikimo metu buvo atnaujinta Palangos „Sniego gniūžtės“ skyriaus licencija. Rugsėjo 29 dieną SG komanda turėjo galimybę prisidėti prie pačių pažeidžiamiausių mūsų visuomenės narių paramos. Kretingos labdaros valgykla, įsikūrusi šalia pranciškonų vienuolyno, organizavo labdaros akciją  „Nebėk nuo problemos, bėk maratoną“, kurios metu savanoriavome bėgimo trasose,  registravome dalyvius  ir kitaip padėjome organizatoriams šio renginio metu. Patyrėme vienybės ir susitelkimo jausmą. Šiuo metu intensyviai ruošiamės vienos dienos stovyklai „Snaigė“, skirtai mažesniesiems mūsų draugams, tai yra  5-7 klasių mokiniams.

SG vadovė Toma Mackevičienė