Select Page

Naujienos

Spalio 3-6 dienomis didelė grupė gimnazijos vyresnių klasių mokinių vyko į nuotaikingą pažintinę ekskursiją – Vokietiją. Visą kelionę mus lydėjo pačios kantriausios gimnazijos mokytojos R. Abelkienė, G. Arlauskienė, N. Redikienė bei pati nuostabiausia gidė Danutė, kuri nuo kelionės pradžios žavėjo mus savo energingumu ir gausiai sukaupta istorija. Buvo išties įdomu klausytis. Savo kelionę pradėjome nuo Lenkijos. Važiuodami per ją, klausėmės gidės pasakojamų, istorinių faktų apie Lietuvos – Lenkijos praeitį, santykius tarp šių valstybių. Pagaliau pasiekę Vokietiją, pirmiausia, pabuvojome Magdeburgo mieste, o kitą dieną vykome į ilgai lauktą Heide parką – didelę ir kupiną įvairiausių pramogų bei atrakcionų šalį, kur vienu metu patyrėme ir baimę, ir adrenaliną. Pramogos pasibaigė gan greitai ir po jų teko važiuoti į Brėmeną – miestą, kuriame ne tik pasigrožėjome stulbinančia pastatų architektūra, bet ir lankėmės Serengeti Safari parke. Pats parkas yra įsikūręs 2000 ha teritorijoje ir jame apgyvendinta daugiau nei 1500 gyvūnų, tarp jų raganosiai, drambliai, zebrai, žirafos. Parke netrūko nuotykių, nes buvo rengiamos mini ekskursijos automobiliais, autobusais. Jos suteikė galimybę apžiūrėti visų žemynų gyvūnus, esančius viename Europos parke.

Ši ekskursija buvo ypatinga kiekvienam mokiniui ir mokytojui. Per keturias dienas patirta labai daug ekstremalių, linksmų, nepakartojamų įspūdžių.  Ačiū tariame Palangos senosios gimnazijos direktoriui L. Šidlauskui už pasitikėjimą ir leidimą keliauti į tolimą šalį, dėkojame vairuotojams už saugumą kelyje, gidei už žinias ir istorijas bei nuostabiausioms mokytojoms už didžiulę kantrybę.

Judita Baranauskaitė IIIB klasė