Select Page

Naujienos

Apie savo išskirtines atostogas JAV IVD klasės gimnazistas Dovydas Žemaitaitis papasakojo per anglų kalbos pamoką. Patekti į Lyderystės akademiją nebuvo paprasta: iš beveik 1400 kandidatų iš Lietuos, Latvijos ir Estijos tik 40 buvo suteikta galimybė tapti šios programos dalyviais. Įspūdžių tiek daug, kad pritrūko laiko pristatyti visas aplankytas įžymias vietas bei nuveiktus darbus.

Dovydas Žemaitaitis: ‚Liepos mėnesį turėjau galimybę praleisti Jungtinėse Amerikos Valstijose su Baltijos-Amerikos Laisvės fondo (BAFF) remiama programa “Leadership Academy”. Man tai buvo nepamirštama patirtis, naujos verslo perspektyvos, pažintys su išskirtiniais žmonėmis ir Amerikos kultūra. Programos metu ne tik mokėmės, tačiau turėjome daug sportinės, kultūrinės ir pažintinės veiklos. Ikoninės vietos Niujorke, Vašingtone ir Bostone paliko neišdildomą įspūdį ir įsiminė ilgam.