Select Page

Naujienos

Klaipėdos universiteto Filosofijos ir kultūrologijos katedra kartu su kultūrinių industrijų asociacija „Mediėdros“ jau antrą kartą pakvietė 9-12 klasių Lietuvos moksleivius dalyvauti kūrybiniame filosofinių, meninių ir komunikacinių įžvalgų lavinimo konkurse „MANO JŪROS VIZIJA“. Organizatoriai skatino moksleivius atskleisti kūrybines vaizduotės ir intelekto galias, improvizuoti ir kurti savąją jūros viziją, taip norėdami atkreipti dėmesį į išskirtinę jūros reikšmę filosofijai, menui, mokslui, kultūrai bei atskleisti jūros stichijos poveikį žmogaus mąstymui, kūrybai. Konkurse savo jūros vizijas pristatė būrys gimnazistų: Justė Pankevičiūtė (IIIA, novelė ,,Audra“, mokytoja Z.Bružienė), mokytojos J.Galinauskienės mokiniai – Žygimantas Petrošius (IIID, vaizdo klipas ,,Ošia“), Austėja Daukšaitė  (IIIA, esė ,,Trenkta vizija“), Laurita Vagener (IIID, esė ,,Devyni žingsniai jūros link“), mokytojos A.Šeštokienės mokinės Miglė Sokolovaitė (IIB, esė ,,Įkalinta veidrodyje“) ir Justė Daratytė (IIB, esė ,,Mano jūra“) bei mokytojos N.Šakinienės mokinės Evelina Valantinvičiūtė ( ID, esė ,,Mano vizija“) ir Gabrielė Čekytė (ID, piešinys ,,Jūra mano akimis“). Sveikiname finalinį etapą patekusius ir laureatais tapusius J. Pankevičiūtę, A. Daukšaitę ir Ž.Petrošių! Universiteto kiemelyje vykusioje konkurso pabaigos šventėje laureatai skaitė savo darbus, atliko kūrinius, klausėsi diskusijų, kartu su Filosofijos ir kultūrologijos katedros dėstytojais dalijosi įžvalgomis, o gimnazistai susilaukė komplimentų už labai kūrybiškus darbus ir originalias JŪROS VIZIJAS.