Select Page

Naujienos

Gegužės 16 dieną Padėkos šventės dalyviai rinkosi Gimnazijos aktų salėje, kur juos pirmiausia pasveikino prieš savaitę pasibaigusios ,,Bangos‘2019” jaunieji dizaineriai ir jų kolekcijas pristatę gimnazistai. Į tradicinę Padėkos šventę šiemet buvo pakviesti 113 geriausių Gimnazijos mokinių, džiuginančių puikiais ir labai gerais mokymosi rezultatais, pasiekimais įvairių dalykų olimpiadose, konkursuose, varžybose, garsinančių savo mokyklą mieste ir respublikoje, įvairių tarptautinių projektų dalyvių,  atstovaujančių Palangai ir šaliai užsienyje, arba tiesiog tų, kuriems pavyko per mokslo metus padaryti didelę pažangą. Kartu šventėje dalyvavo ir mokinių tėvai. Gimnazijos Direktorius ir klasių vadovai dėkojo gimnazistams bei  jų tėvams už puikius pasiekimus  ir ragino didžiuotis tuo, kad Palangos gimnazistai yra žinomi ne tik mieste, bet šalyje. Šventinę nuotaiką tą dieną kūrė ir sportinių šokių šokėjai Gabrielė Bartkutė ir jos šokių partneris  bei Gimnazijos tautinių šokių kolektyvas (vad. D.Sangavičienė).