Select Page

Naujienos

Saulėtas gegužės 11 rytas Palangoje prasidėjo motocikliukų gausmu. Ties Palangos miesto Sporto centro arena rinkosi, galima sakyti, motomėgėjai iš visos Lietuvos. Palangos senosios gimnazijos „Sportuojančių moksliukų“ grupės narių organizuojamo renginio skelbimai pasiekė Klaipėdą, Plungę, Telšius, Kretingą ir Kauną. Kartus su šeimininkais dalyvių eilėje išsirikiavo per 40 moto priemonių. „Motorizuoti ir nepavojingi 2019“ – tai ketvirtoji tokia sporto šventė, organizuojama gimnazistų. Smagu, kad Palangos senosios gimnazijos pirmokai sulaukė pagalbos iš ankstesnes šventes organizavusių, dabar jau studentų. Sveikinimo kalbai iškilmingai rikiavosi trys merginos: Kotryna, Roberta – dabartinės gimnazistės, Monika – 2017 metų šventės organizatorė. Aikštes užduotims ruošė Emilis, Dominykas – pirmokai, Deivydas – 2017 organizatorius. Justas, Jonas, Dominykas – 2015-2016 metų renginio organizatoriai. „Motorizuotus ir nepavojingus 2019“ pasveikino ir padėkomis apdovanojo už puikų jaunimo laisvalaikio organizavimą Palangos miesto policijos darbuotoja Jurgita.

Šventė prasidėjo: sugaudė varikliai prie „Slalomo“ starto linijos. Geriausią rezultatą pademonstravo vaikinas iš Plungės – Andrius Grigaitis, kuris buvo apdovanotas puikiomis „Technoramos“ , „MOTUL“, YAMAHOS dovanomis. Palangos miesto sporto centro mašinų stovėjimo aikštelėje visą dieną iki 17.00 vyko rungtys: „Variklio atpažinimas“, „Techniškiausias važiavimas“, „Dragas“, „Burnautas“, rinkome „Gražiausią motociklą“. Visose rungtyse buvo apdovanotos I –III vietų laimėtojai skirtingo galingumo motociklų klasėse. Pagerbti buvo ir patys mažiausi „Motorizuoti ir nepavojingi“ – Nojus Norvaiša (6 metai) iš Plungės, Eimantas Poškevičius (8 metai) iš Palangos. Jie įvykdė visas užduotis, skirtas vyresniesiems draugams ir nebuvo paskutiniai. Už puikias dovanas – ausines, garso kolonėlę, telefono pakrovėją, gertuves, pakvietimus žaidimų nuomai, sportinius krepšinio ir futbolo kamuolius, tepalus grandinėms, varikliams, rankų valymui, šalmų valymui, dėklą šalmui, dantų šepetėlius, pakvietimus į sporto klubą, palaikymą šventės metu  – gimnazistai yra dėkingi „Technoramai“, „MOTUL“, YAMAHOS atstovams Lietuvoje, vienam iš Odontologijos kabinetų, Sporto klubui, Emilio, Eimanto ir  Nojaus  tėvams.

Mokytoja Dalia Rakauskienė