Select Page

Naujienos

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.Šiais metais Lietuva kartu su dar devyniomis Europos valstybėmis, tarp kurių mums labai artimos Latvija, Estija ir Lenkija, švenčia narystės Europos Sąjungoje 15 metų sukaktį. Europos dieną gimnazistai pasitiko įvairiais renginiais: Gegužės 8 dieną I ir II klasių gimnazistams organizuota viktorina „Pažink Europą“. Viktorinos metu moksleiviai ne tik atsakinėjo į pateiktus klausimus, bet ir turėjo galimybę daugiau sužinoti apie Europos Sąjungą bei jos veiklą. Gimnazijos bibliotekoje veikė  paroda „Europa-mūsų namai“. Bibliotekos vedėja atidarydama spaudinių parodą, moksleiviams pasakojo apie Europos parlamento darbą ir artėjančius Europos Parlamento rinkimus. Gegužės 9-ą gimnazistės vykdė akciją „Aš europietis“. Kiekvienam duodant akcijos lipduką buvo primenama, KOKIA ŠI DIENA YPATINGA. Tą pačią dieną gimnazistai dalyvavo viktorinoje „Europos egzaminas“. Labai gerai į klausimus atsakė Matas Elijošius II C, Nojus Blažys II C, Aistė Kubiliūtė II D, Eglė Baužytė II D, Judita Baranauskaitė II B, Naglis Vaitkevičius II A, Domantas Tarvydas II A, Paulina Simutytė II C. Geriausiai į viktorinoje pasirodė ir  į II etapą pateko Rokas Jonauskas II C. Linkime jam sėkmės.

MEPA projekto organizatorės Rima Dargienė ir Živilė Galinskaitė