Select Page

Naujienos

Kokia tavo svajonių mokykla? Kaip padėti skurstantiems? Kokias funkcijas vykdo Lietuvos valdžios institucijos? Kokie kertiniai šiuolaikinės istorijos įvykiai? Į šiuos ir daugelį kitų paprastų bei sudėtingų klausimų bandys atsakyti Erasmus + tarptautinio projekto DARE („Demokratiniai veiksmai valdo Europą“) dalyviai, gegužės 18-24 dienomis  susirinkę Palangos senojoje gimnazijoje į jau ketvirtąjį ir, deja, paskutinį projekto partnerių susitikimą. Jau antrus metus moksleiviai iš Sofijos Bulgarijoje, Palermo Italijoje, Paredes de Coura Portugalijoje ir Palangos mokosi demokratijos pagrindų, istorijos, plečia savo akiratį, ugdo europietiškas ir bendražmogiškas vertybes. Įvykdę daugybę veiklų partnerių šalyse Bulgarijoje, Portugalijoje ir Italijoje,  Palangos senosios gimnazijos gimnazistai sutinka projekto dalyvius savo mieste.

Projekto koordinatorė mokytoja Audra Kaklienė