Select Page

Naujienos

Gegužės 8 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vyko 8- oji Palangos miesto gamtos mokslų olimpiada – PGMO’ 2019.  Į tradicin5 renginį susirinko aštuntokai iš Palangos Vlado Jurgučio, ,,Baltijos” ir Šventosios pagrindinių mokyklų. Renginį organizavo gimnazijos III – ų klasių mokiniai: Justė Jankauskaitė, Emilija Liutikaitė, Adomas Janušas, Deividas Kryževičius. Organizatoriai pasirūpino, kad aštuntokai atlikę užduotis turiningai praleistų laiką, kol vertintojai tikrino jų darbus. Olimpiados dalyviai, pasiskirstę į komandas, dalyvavo protmūšyje, interaktyviuose žaidimuose, kūrė ketureilius.  Vėliau vertintojai skelbė nugalėtojus. I vietą užėmė Titas Neimonas (,,Baltijos” pagrindinė mokykla), II vieta atiteko Jorei Kurlytei (Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla), o III vietą užėmė Mūza Olimpija Svetickaitė (Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla). Nugalėtojai apdovanoti specialiais gimnazistų, organizavusių renginį, sukurtais prizais, periodinėmis lentelėmis su olimpiados logotipu. Iki susitikimo kitoje olimpiadoje!

Aušra Žemaitaitienė, chemijos mokytoja

Nuotraukose: 1 – užduočių atlikimas grupėse, 2 – renginio organizatoriai,  3 – Titas Neimonas (I vieta, ,,Baltijos” pagrindinė mokykla), 4 – Jorė Kurlytė (II vieta, Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla), 5-   Mūza Olimpija Svetickaitė (III vieta, Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)