Select Page

Naujienos

Balandžio 30 dieną vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos apskrities zoninės krepšinio varžybos. Palangos senosios gimnazijos vaikinų komanda, laimėjusi  I vietą Palangos mieste, iškovojo ir teisę dalyvauti zoninėse varžybose, kuriose varžėsi  šių miestų mokyklų komandos: Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos ir Palangos senoji gimnazijos. Po atkaklios kovos dėl I-II vietų mūsų gimnazistai pralaimėjo Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos  vaikinams ir iškovojo II vietą Klaipėdos apskrityje. Komandos vadovės I.Želnienė ir  D.Rakauskienė labai džiaugiasi vaikinų kovingumu ir puikiu pasiekimu. Sveikiname vaikinų komandą: Nojų Vainorą (IC), Lauryną Baužą (ID), Adomą Preibį (IB), Deividą Mončių (ID), Domiminyką Normantą (IB), Joną Paulių Metriką (IB), Kajų Zeigį (ID), Matą Zubavičių (IC), Nojų Velyvį (IA), Ovidijų Šeputį (IC), Mantą Litviną (IC), Luką Katkų (IB), Igną Kilijoną(IB)!

Kūno kultūros mokytoja Ingrida Želnienė