Select Page

Naujienos

Kovo 22-24 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko prevencinė stovykla ,,Sniego gniūžtė“, kurioje dalyvavo 14-18 metų moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų. Susirinko 120 jaunuolių, kurie norėjo patirti įsimintiną savaitgalį. ,,Sniego gniūžtės“ tikslas – parodyti jaunimui, kaip galime leisti laisvą laiką be psichoaktyviųjų medžiagų, papasakoti savo bendraamžiams apie problemas, kurias dėl šių medžiagų galime patirti tiek mes, tiek mūsų artimieji.  ,,Sniego gniūžtėje“ vyko įvairūs užsiėmimai. Stovyklos vadovai (mokiniai) vedė seminarus apie paskalas, psichotropines medžiagas, po seminarų  vyko susipažinimas, o įvairias užduotis teko atlikti bendradarbiaujant. Vakarais buvo suorganizuoti bendri užsiėmimai – vyko filmų vakarai, diskotekos, aktyvios veiklos sporto salėje. Stovykloje svečiavosi Telšių jaunimo centro atstovas Jokūbas Juškevičius, kuris remdamasis asmenine patirtimi ir pažįstamų žmonių istorijomis kalbėjo apie tai, kad galima gyventi kokybišką gyvenimą be žalingų įpročių, ir apie tai, kad gyvenime nereikia bijoti pozityvių permainų. Paskutinis vakaras – Žvakių vakaras. Jo metu vyko stovyklos aptarimas: kiekvienas galėjo išsakyti savo nuomonę, pasidžiaugti naujais draugais ir įspūdžiais. Ir svečiai, ir stovyklos organizatoriai teigia, kad ši veikla suteikė daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Iki kitos ,,Sniego gniūžtės“!

Adrija Burbaitė, IC klasė