Select Page

Naujienos

Balandžio 10 dieną gimnazijos I –II klasių mokiniai surengė konferenciją apie vykdomą socialinę- pilietinę veiklą, kuri yra privaloma ugdymo dalis.  Kiekviena klasė pristatė įvairių formų pranešimus, kuriuose dalijosi įžvalgomis, kaip jie supranta, kas yra socialinė – pilietinė veikla, kur galima ją atlikti, kokia yra tokios veiklos prasmė. Gimnazistai pasakojo, kad padeda neįgaliems žmonėms, talkininkauja krepšinio klubui ,,Kuršiai“, padeda organizuoti Gimnazijos renginius, vykdo prevencinę ,,Sniego gniūžtės“ veiklą, dalyvauja ,,Šaulių“ organizacijos veikloje, įvairiose socialinėse – pilietinėse akcijose. Tie, kurie aktyviai dalyvauja šiose veiklose jau ne pirmus metus, suprato to vertę. Jie daro išvadą, kad socialinė – pilietinė veikla leidžia jaustis gimnazijos ir miesto dalimi, padeda atsiskleisti gerosios mokinių savybėms, užsimezga naujos pažintys, tai yra jie ne tik dovanoja kitiems pagalbą, bet ir patys įgauna patirties.  Tie, kurie dar nespėjo atlikti socialinių valandų, galėjo pamatyti puikius pavyzdžius ir gauti direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės, klasės vadovų ir savo draugų patarimų.