Select Page

Naujienos

Palangos kurorto muziejaus antrą kartą organizuotas konkursas „Haiku Palangai“ itin sėkmingas Palangos  senosios gimnazijos haikiečiams. Autoritetinga komisija: poetė ir eseistė Elena Karnauskaitė, Nacionalinės premijos laureatas rašytojas Rolandas Rastauskas ir žurnalistė Livija Grajauskienė, visus konkurso dalyvius vertino trijose amžiaus kategorijose. Vyresniojo mokyklinio amžiaus grupėje I vietą iškovojo Austėja Daukšaitė iš III A ( mokytoja Jūratė Galinauskienė), jai atiteko ir Haiku gimnazijos įsteigtas specialus apdovanojimas. III vietos laimėtoja pripažinta Melita Sinušaitė iš IB ( mokytoja Jūratė Galinauskienė). Japonijos ambasados paskatinimo prizas ir Kurorto muziejaus prizas už originalumą atiteko Odetai Stirblytei iš IIA (mokytoja Raimonda Kačerauskienė). Konkurse taip dalyvavo šie gimnazistai Rosta Bertytė ir Toma Šireikaitė iš IID ir Rapolas Skripkauskas iš IVC. Komisijos narys R. Rastauskas pasvajojo, kad Palanga gali tapti netgi pasaulio haiku centru, nes ji turi viską, ko reikia, kad žmogaus galvoje atsivertų į septyniolika eilučių sutalpintas gamtos grožis, emocija ir mintis „su paraštėmis“.