Select Page

Naujienos

2005 metais Palangos senosios gimnazijos bendruomenė sveikino Lietuvą ir gimnazistę Moniką Mikalauskaitę su gimtadieniu. Jos abi gimė 1990 metų kovo 11-ąją.  Monikai ir Lietuvai tą dieną buvo 15 metų. 2005 metais Palangos senosios gimnazijos gimnazistai pirmą kartą Lietuvai dovanojo sveikatingumo krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas“.

Šiemet sveikiname Lietuvą su gimtadieniu jau 14 kartą ir dovanojame spartųjį  žygį iki Prezidento ąžuolo.  Nei lietus, nei vėjas nesutrukdė Palangos senosios gimnazijos I ir II klasių mokiniams dalyvauti sveikatingumo renginyje. Per 200 mokinių bėgo, ėjo, važiavo riedlentėmis, dviračiais link tikslo. Mokytojas Egidijus Kukta juos pasitiko prie Birutės kalno, o Dalia Rakauskienė ir Ingrida Želnienė laukė su suvenyrinėmis Lietuvos vėliavėlėmis, asmeninėmis dovanėlėmis,  vardiniais diplomais ir karšta arbata gimnazijoje. Apdovanoti greičiausiai įveikę žygio trasą – IIA klasės mokinė Beata Galdikaitė ir IB klasės gimnazistas – „Lietuvos šaulys“ Dominykas Čepokas. Spartusis žygis „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas“ ir visa Palangos senosios gimnazijos bendruomenė kviečia telktis buvusius šio renginio dalyvius ir besimokančius Palangos senojoje gimnazijoje kitų metų pilietinei – sportinei akcijai. 2020 metais kovo 11 –ąją švęsime Lietuvos ir gimusių tais metais jubiliejus. Jau laukiame…

Kūno kultūros mokytoja Dalia Rakauskienė